У Франківську бійці судової охорони та Нацгвардії провели спільні навчання

Служба судової охорони Івано-Франківської області провела спільний інструктаж із суб’єктами взаємодії та тактико-спеціальні навчання. 26 вересня, на базі Івано-Франківського апеляційного суду відбувся спільний показовий...

Служба судової охорони Івано-Франківської області провела спільний інструктаж із суб’єктами взаємодії та тактико-спеціальні навчання.

26 вересня, на базі Івано-Франківського апеляційного суду відбувся спільний показовий інструктаж співробітників територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття з військовослужбовцями в/ч 1241 Національної гвардії України Івано-Франківської області.

Також заступник начальника управління зі служби полковник Служби судової охорони Михайло Кушнірик проінструктував співробітників з питань щодо дій особового складу судової охорони перед заступленням на службу та дій у випадку надзвичайних ситуацій. Також співробітник медичної служби територіального управління провела окремий інструктаж щодо алгоритму дій співробітника Служби судової охорони у разі виявлення хворого з підозрою на COVID-19.

Основним завданням проведення вчорашнього інструктажу було удосконалення взаємодії з представниками НГУ в Івано-Франківській області у межах компетенції для удосконалення навичок співробітників, які заступають для несення служби в судових установах, та їх дій в екстремальних ситуаціях.

По завершенню інструктажу правоохоронці приступили до спільних тактико-спеціальних навчань, що мали на меті відпрацювання своєчасного реагування на ризики, ускладнення під час проведення акцій протесту біля судових установ, резонансних судових засідань, підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки учасників судового процесу з відповідальними взаємодіючими органами та підрозділом Національної гвардії України в Івано-Франківській області, інформує “Галку” пресслужба територіального управління судової охорони.

Читайте також: Карпати засипає снігом

Категорії
Життя
Новини
Loading...