Віталій Федорів обговорив із координатором системи ООН в Україні перспективи розвитку співпраці

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів поспілкувався із координатором системи ООН в Україні Оснат Лубрані та головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лоттою...

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів поспілкувався із координатором системи ООН в Україні Оснат Лубрані та головою представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лоттою Сільвандер, котрі з офіційним візитом відвідали Прикарпаття.

Під час зустрічі присутні, серед яких були заступники голови облдержадміністрації Євген Фербей і Світлана Онищук, а також керівники структурних підрозділів ОДА та відповідних служб, обговорили результати довготривалої співпраці та окреслили  перспективи майбутнього співробітництва.

«Спільна діяльність із ПРООН в Івано-Франківській області триває з 2008 року. За цей час нам вдалося реалізувати чимало успішних проєктів, пов’язаних із енергозбереженням та екологічними проблемами, модернізацією транспортної інфраструктури, покращенням доступу до електронного навчання з тематики цілей сталого розвитку для державних службовців, представників бізнесу та громадських активістів, – розповів Віталій Федорів. – Маю сподівання, що ваші досвід та напрацювання допоможуть у майбутньому втілити на Прикарпатті чимало перспективних проєктів, які сприятимуть вирішенню багатьох проблемних питань».

Віталій Федорів підкреслив, що наразі Івано-Франківщина потребує допомоги у наданні консультативно-методологічних рекомендацій щодо розробки та впровадження обласної протипаводкової програми. Наразі над її створенням вже працюють прикарпатські фахівці та експерти. Однак  допомога з боку фахівців ООН, на переконання керівника області, допоможе врахувати досвід інших країн у боротьбі з наслідками стихії.

Зі свого боку, іноземні гості розповіли про напрямки роботи за якими відбуватиметься подальша співпраця. За словами  Оснат Лубрані, спектр співробітництва охоплюватиме загальнонаціональні питання, які об’єднуватимуть країну щодо гендерної рівності, сфер охорони здоров’я, освіти, захисту прав людини. Окрема увага приділятиметься розвитку дітей, профілактиці їхнього здоров’я.

Читайте також: Поліцейські закликають громадян неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху

Категорії
Влада
Новини
Loading...