Like

В Івано-Франківську протестували проти жорстокого поводження з тваринами. ФОТО

17 людей вийшли сьогодні на івано-франківську стометрівку з протестом проти негуманного поводження з усіма видами тварин. Акцію провели з нагоди Всесвітнього дня тварин одразу...

17 людей вийшли сьогодні на івано-франківську стометрівку з протестом проти негуманного поводження з усіма видами тварин. Акцію провели з нагоди Всесвітнього дня тварин одразу в кількох містах України.

На початку акції зібралось з десяток учасників. Пізніше до них доєднувалися й інші люди зі своїми плакатами, пише “Суспільне”.

Організатор, представник громадської організації “Відкриті клітки” Андрій Осадчий розповідає, що цьогоріч через карантин вирішили зробити не марш стометрівкою, а ланцюг із дистанцією. Каже, своїми діями хочуть показати, що у ХХІ столітті здирати шкіру – це ненормально, а також те, що існує альтернатива тваринному м’ясу.

Часто беруть до уваги питання лише пов’язані з безпритульними собаками, або з домашніми улюбленцями. Але ми розуміємо, що крім цих тварин, є набагато більше – це тварини, яких утримують на хутрофермах, на промислових фермах. Це, наприклад, гуси, з яких отримують фуа-гру, для м’ясопромисловості тощо. Цих тварин значно більше, і саме про них ми вийшли заявити”, – каже Андрій Осадчий.

Учасниця акції Антоніна Панісова уже 11 років не їсть м’яса. Про це написала на своєму плакаті. Вона – веган, тобто, не їсть продукти тваринного походження.

Каже, що теперішній її раціон набагато різноманітніший та смачніший:

Коли мені було 15 років, я побачила ролик, де жорстоко вбивають тварин. Спочатку це була етична тема: чому я люблю свою собаку чи кицьку, але при тому їм корову, свиню. Потім я дізналася, що насправді в цій темі є дуже багато сторін для клімату, для здоров’я. Можна не їсти м’ясо і почуватися ще краще“.

Долучилася до акції і сім’я Аліни Данелії – чоловік та двоє синів. Усі дружньо вдома готували плакат.

Свою присутність на дійстві жінка пояснює так: “Ми всією сім’єю – за життя. Ми вважаємо, що в нас з тваринами рівні права, і вони мають такі ж відчуття, почуття, такі самі сім’ї, такі ж бажання захисту і комфорту”.

Читайте також: Калуський театр “Легенда” готує нову документальну постановку. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...