У Калуші цього року облаштують два нові контейнерні майданчики

У вересні на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2020-2022 роки. А саме: зменшили...

У вересні на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2020-2022 роки.

А саме: зменшили фінансування на облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів з 340 до 192 тис. гривень, пишуть “Вікна”.

Вивільнених майже 148 тис. гривень приблизно рівними сумами розподілили на три напрямки:

  • ліквідацію стихійних сміттєзвалищ;
  • відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Млинівка (в районі моста на вул. Вороного);
  • очистку водовідвідної канави на вул. Орищака.

В цілому бюджет програми не змінився.

Як йшлося на засіданні бюджетної комісії, цього року в Калуші ще не облаштували жодного контейнерного майданчика. Планують зробити два — на вул. Рубчака, 2 і Винниченка, 3. І коштів на це вистачить. Наприкінці вересня управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради замовило кошторисну документацію на обидва майданчики. 1 жовтня УЖКГ уклало угоду на інженерні і будівельні роботи з влаштування майданчика на вул. Рубчака, 2 на суму понад 43 тис. гривень. Підрядником є підприємець Ігор Майко.

Читайте також: У Франківську ювенальні поліцейські провели ранкову зарядку з дошкільнятами. ФОТО


Like

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...