У Креховичах на Рожнятівщині відновили зруйнований повінню міст. ФОТО

Внаслідок повені 2008 року на річці Сівка у селі Креховичі Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади, що на Рожнятівщині, було зруйновано міст, який з’єднує обидві частини...

Внаслідок повені 2008 року на річці Сівка у селі Креховичі Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади, що на Рожнятівщині, було зруйновано міст, який з’єднує обидві частини села. Відсутність мостового сполучення мала також негативні наслідки і для району та області, оскільки в тій частині села, з якою було відсутнє сполучення, знаходиться залізничний вокзал – єдиний в районі, в якому обслуговується колія ТОВ “Карпатнафтохім”.

Тривалий час жителі користувалися старим аварійним мостом, а у 2017 році розпочалося будівництво нового, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Наразі всі будівельні роботи на мості завершилися і вчора, 8 жовтня, голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та заступник голови Василь Івасик, перебуваючи в районі, взяли участь в урочистому відкритті, оглянули об’єкт дорожньої інфраструктури.

“Жителі громади відтепер зможуть безпечно проїжджати через міст, адже його збудовано з дотриманням всіх будівельних норм, – підкреслив Віталій Федорів. – Прикметно, що до відновлення об’єкту долучилася громада та місцеві підприємці, які забезпечили високу якість робіт і гарантували довготривалу експлуатацію мосту”.

Зазначимо, що на його спорудження спрямували фінансовий ресурс із Державного фонду регіонального розвитку, соцеконому, обласного бюджету та місцевої казни. Загальна кошторисна вартість проведених робіт склала понад 10 мільйонів гривень. Гарантійний термін експлуатації складатиме понад 15 років. Навантаження на мості можливе до 100 тонн.

Читайте також: В Івано-Франківську надзвичайники розрізали повалене дерево. ФОТО

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...