Like

У Франківську з’явився застосунок міських квестів. ВІДЕО

Дізнатися нові факти і цікаві подробиці про своє місто – у формі квесту. Застосунок для смартфонів WalQlike відтепер доступний і в Івано-Франківську. Програма дозволяє...

Дізнатися нові факти і цікаві подробиці про своє місто – у формі квесту. Застосунок для смартфонів WalQlike відтепер доступний і в Івано-Франківську.

Програма дозволяє власноруч влаштувати собі екскурсію. Мобільний додаток створили айтішники з Києва. А от захопливі дві пригоди у Станиславові розробляв екскурсовод Андрій Костишин, йдеться в сюжеті Канал 402.

«Перший маршрут пролягає від вокзалу до центру міста. І його особливість в тому, що переважно люди відвідують найцікавіші історичні місця нашого міста і водночас отримуючи інформацію про яку навряд чи розкажуть джерела в інтернеті, – говорить Костишин. – Другий маршрут «Франківськ під мікроскопом» він характерний уже більш зосереджений для молоді. Це ті точки, які можуть бути цікаві для фотографій, для селфі, інстаграму і водночас так само не без втрати інформативності».

Аби скористатися смартфон-гідом, людині потрібно завантажити застосунок WalQlike на телефон. Далі обрати потрібне місто, і квест, який хочете пройти. А вже програма сама визначить найближчу пам’ятку й сформує екскурсійний маршрут.

Під час такої подорожі турист рухатиметься від однієї локації до іншої, шукаючи відповіді на запитання й розв’язуючи загадки про ці локації. Чекають вкінці кожної екскурсії і нагороди. Це маловідомі факти про об’єкти Станиславова.

«До прикладу дуже цікавий термометр із двома шкалами, який знаходиться при вході в будинок суду по вулиці Грюндвальдській, – розповідає екскурсовод. – Не дуже відома всім шкала французького вченого Рео Мюра і цей термометр вже проіснував і добре показує температуру вже майже сотню років. А чи багато ми про нього знаємо? Думаю, що ні. Чи часто звертаємо увагу? Точно ні».

Новий застосунок – безкоштовний. Завантажити його можна на Google Play та App Store.

Читайте також: Поліцейські Прикарпаття розслідують ДТП за участю двох легковиків. ФОТО


Like

Категорії
Місто
Новини
Loading...