Like

Поліція продовжує перевіряти франківські розважальні заклади на дотримання вимог карантину. ФОТО

З метою дотримання запроваджених обмежень, пов’язаних з карантином, поліцейські Івано-Фраківщини продовжують проводити перевірки нічних клубів, кафе, ресторанів та інших закладів відпочинку. На порушників поліцейські...

З метою дотримання запроваджених обмежень, пов’язаних з карантином, поліцейські Івано-Фраківщини продовжують проводити перевірки нічних клубів, кафе, ресторанів та інших закладів відпочинку.

На порушників поліцейські складають адмінпротоколи, інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.

З періоду настання “червоної зони” в обласному центрі мобільні групи поліції уже перевірили близько двадцяти розважальних закладів. Адже згідно постанови їх робота на період дії карантину забороняється після 22 та до 7 години ранку та склали три адміністративні протоколи за ст.44-3 “Порушення правил щодо карантину людей” КУпАП відносно керівництва закладів та підприємців, які проігнорували вимоги діючих наразі обмежень.

Поліцейські провели роз’яснювальну роботу щодо використання засобів індивідуального захисту (масок, рукавиць, дезінфекторів), наголошується на дотриманні соціальної дистанції та забезпечення інших карантинних вимог працівниками та відвідувачами.

“Прикарпатські правоохоронці продовжують перевіряти стан дотримання карантинного режиму громадянами. Їх порушення тягнуть за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність. Будьте свідомими громадянами!” – закликають правоохоронці.

Читайте також: В обласній поліції новобранці присягнули на вірність українському народу. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Місто
Новини
Loading...