Like

Поліція Прикарпаття здійснює досудове розслідування за фактом порушення виборчого законодавства

Слідчі Тисменицького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня офіційним спостерігачем у Тисменицькому району. На місце подій прибула слідчо-оперативна група,...

Слідчі Тисменицького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня офіційним спостерігачем у Тисменицькому району.

На місце подій прибула слідчо-оперативна група, яка встановила, що в селі Чорнолізці на одній із виборчих дільниць офіційний спостерігач однієї із політичних партій зайшов із виборцем у кабіну для таємного голосування та отримав від виборця виборчі бюлетені з метою їх заповнення.

За вказаним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 158-1 (Незаконнне використання виборчого бюлетеня для голосування) Кримінального кодексу України.

“Поліція Івано-Франківщини закликає громадян дотримуватися законодавства, а у разі виявлення порушень – негайно телефонувати на лінію 102”, – закликають правоохоронці.

Читайте також: На Богородчанщині спостерігач прийшов на дільницю з ножем


Like

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...