Іванофранківським першачкам та дошкільнятам дистанційка не загрожує

Учням молодших класів загальоосвітніх шкіл обласного центру Прикарпаття не загрожує дистанційне навчання через карантин, пов’язаний з поширенням захворювання на COVID-19. Про це розповів сьогодні Івано-Франківський міський...

Учням молодших класів загальоосвітніх шкіл обласного центру Прикарпаття не загрожує дистанційне навчання через карантин, пов’язаний з поширенням захворювання на COVID-19.

Про це розповів сьогодні Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. Виступаючи у відеоефірі в соціальній мережі Фейсбук, він підтвердив озвучену ним раніше інформацію про перехід від сьогодні, 1 листопада, на дистанційну форму навчання учнів п’ятих – одинадцятих класів, зауваживши, що така ситуація триватиме протягом щонайменш тижня. Разом з тим, він зауважив, що це не стосується молодших школярів та дошкільнят.

«Вимушений крок – будемо відслідковувати протягом тижня часу – це перехід п’ятих – одинадцятих класів на дистанційне навчання. Перший – четвертий клас навчаються і дитячі садочки навчаються».

Читайте також: Офіційний курс: гривня трохи ослабла до долара

Категорії
Життя
Новини
Loading...