«Червона зона» у Калуші: як працюватимуть навчальні заклади

Сьогодні, 9 листопада, відбулося чергове засідання міської комісії ТЕБ і НС, на якому розглянули питання про епідемічну ситуацію на території Калуської ОТГ та встановлення...

Сьогодні, 9 листопада, відбулося чергове засідання міської комісії ТЕБ і НС, на якому розглянули питання про епідемічну ситуацію на території Калуської ОТГ та встановлення рівня епідемічної небезпеки COVID-19.

Оскільки з 9 листопада відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуш віднесений до «червоної» карантинної зони, то аналогічне рішення прийняла і міська комісія, пише “Калуш. ФМ“.

Окрім того, заслухавши інформацію щодо епідемічної ситуації від медиків, Держпродспоживслужби і освітян, комісія прийняла рішення, що учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста і надалі перебуватимуть на очній формі навчання, а учні 5-11 класів та позашкільні заклади переходять із 10 листопада на дистанційне навчання.

Дитсадки, музичні і спортивні школи працюватимуть у звичному режимі.

Також продовжують очне навчання школи тих сіл, які увійшли до Калуської ОТГ, оскільки Калуський район перебуває у «помаранчевій» зоні.

За інформацією в. о. начальниці управління освіти Калуської міської ради Ольги Кравчук, 6 листопада у школах Калуша по хворобі були відсутні 6,7% школярів. Це небагато.

Дев’ять класів уже повернулися із самоізоляції, а один клас у ЗОШ №3 пішов на самоізоляцію з п’ятниці. Загалом на самоізоляції перебувають 82 учні і 25 вчителів.

Категорії
Життя
Новини
Loading...