В Івано-Франківську поліцейські охорони стали донорами крові. ФОТО

Напередодні “Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП” поліцейські охорони поповнили банк крові для надання екстреної та невідкладної допомоги пацієнтам. Перед процедурою правоохоронці пройшли ретельне обстеження:...

Напередодні “Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП” поліцейські охорони поповнили банк крові для надання екстреної та невідкладної допомоги пацієнтам.

Перед процедурою правоохоронці пройшли ретельне обстеження: температурний режим, вимірювання тиску, тестування крові на визначення її групи, рівня гемоглобіну, резус-фактора.

Ми розуміємо, що кров це та цінність, якою одна людина може поділитися з іншою. Дуже важливо, щоб у лікарнях були достатні запаси для порятунку хворих. Ми дуже сподіваємося, що кров, яку здали поліцейські охорони одного чудового дня врятує життя людині“, – зазначає начальник Управління поліції охорони полковник поліції Михайло Чорнописький.

Зауважимо, що з початком дії карантинних заходів в Україні значно знизилися кількість донорів крові. Відтак, здача крові хоча б кількома донорами значно допомагає у поповненні банку крові. Це може врятувати життя людям, яким потрібна термінова операція, дітям, постраждалим у ДТП, онкохворим, породіллям чи іншим пацієнтам.

“Ми чудово усвідомлюємо, наскільки важливо, аби в лікарнях було достатньо запасів крові для порятунку людей, особливо зараз, в умовах карантину, коли донорів значно менше, ніж зазвичай, тому ми навіть не задумувались, а вирішили допомогти”, – резюмує полковник поліції.

Отримані за таку процедуру кошти поліцейські також пожертвували на доброчинність.

Читайте також: Прикарпатців попереджають про сильний туман

Категорії
Життя
Новини
Loading...