На Івано-Франківщині ПАТ “Київстар” демонтує станцію мобільного зв’язку, щоб повернути землю державі

За позовом Тисменицької місцевої прокуратури суд зобов’язав ПАТ «Київстар» демонтувати станцію мобільного зв’язку та повернути самовільно зайняту земельну ділянку у власність держави. Встановлено, що...

За позовом Тисменицької місцевої прокуратури суд зобов’язав ПАТ «Київстар» демонтувати станцію мобільного зв’язку та повернути самовільно зайняту земельну ділянку у власність держави.

Встановлено, що суб’єкт господарювання в порушення вимог земельного законодавства самовільно зайняв земельну ділянку сільськогосподарського призначення, встановивши на ній станцію мобільного зв’язку, та використовує для власних цілей.

Попри це суб’єктами владних повноважень, на які покладено обов’язок здійснювати державний контроль, не вжито достатньо заходів, які призвели б до відновлення порушених прав.

Як наслідок, прокуратура звернулася до суду із позовом про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та приведення її у попередній стан шляхом демонтування станції мобільного зв’язку, який задоволено в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: На Прикарпатті суд виніс вирок чоловіку, який намагався надати неправомірну вигоду поліцейському


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...