Під час зустрічі в ОДА обговорили проблемні питання пенсійного забезпечення військовослужбовців

Сьогодні у заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася робоча зустріч із представниками обласних громадських організацій ветеранів та учасників бойових дій усіх категорій,...

Сьогодні у заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася робоча зустріч із представниками обласних громадських організацій ветеранів та учасників бойових дій усіх категорій, осіб з інвалідністю та сімей загиблих в зоні АТО/ООС з питань пенсійного та соціального забезпечення цієї категорії жителів області.

“Питання соціального захисту наших громадян перебувають на постійному контролі органів влади. Проте, необхідно приділити особливу увагу системній роботі щодо налагодження комунікації з громадськістю та відкритості у роботі органів влади задля зменшення звернень громадян для вирішення  їх проблем, – зазначила Світлана Онищук. – Зокрема, сьогодні ми акцентуємо увагу на роз’яснювальній роботі у питанні пенсійного забезпечення військовослужбовців, перерахунку пенсій та соціальних виплат членам родин загиблих”. 

У ході зустрічі керівники  головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області надали ґрунтовні роз’яснення щодо застосування чинних законодавчих актів, нормативно-правової бази у конкретних питаннях соціального захисту певної категорії військовослужбовців. Особливу увагу звернуто на нормативні акти щодо обчислення необхідного стажу для нарахування пенсійних виплат військовим.

“За результатами нашої зустрічі буде напрацьовано  формат подальшої роботи для якомога ширшого інформування громадян у питаннях їх соціального захисту”, – підсумувала  робочу зустріч Світлана Онищук.

Читайте також: За крадіжку антени прикарпатцю дали 80 годин громадських робіт

Категорії
Гроші
Новини
Loading...