Like

На Прикарпатті повернуть земельну ділянку державі вартістю понад 11 млн грн

На Івано-Франківщині за втручання прокуратури товариство поверне державі земельну ділянку вартістю понад 11 млн грн Про це сьогодні повідомили на сторінці Івано-Франківської обласної прокуратури. За...

На Івано-Франківщині за втручання прокуратури товариство поверне державі земельну ділянку вартістю понад 11 млн грн


Про це сьогодні повідомили на сторінці Івано-Франківської обласної прокуратури.

За позовом Калуської місцевої прокуратури суд зобов’язав ТОВ повернути державі земельну ділянку площею більше 13 га вартістю понад 11 млн грн.Установлено, що вказана земельна ділянка була надана в оренду товариству строком на 25 років для здійснення діяльності, пов’язаної з розміщенням та експлуатацією енергогенеруючих підприємств і обслуговуванням сонячної електростанції.Однак суб’єкт господарювання систематично порушував договірні зобов’язання, несвоєчасно і не в повному розмірі вносив орендну плату, внаслідок чого допустив заборгованість перед місцевим бюджетом.


Як наслідок, прокуратура звернулася до суду із позовом про розірвання договору оренди вказаної земельної ділянки, повернення її у державну власність, а також стягнення заборгованості з орендної плати, який задоволено в повному обсязі.

Читайте також: На Косівщині збудували кінотеатр на відкритому просторі. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...