Like

В Івано-Франківську затримали “гастролерів”, які хотіли вкрасти у жінки сумочку

Вчора, 18 листопада, увечері на вулиці Селянській група гастролерів з Закарпаття (в кількості семеро осіб) спробувала відібрати у жінки сумочку. Отримавши інформацію про цей...

Вчора, 18 листопада, увечері на вулиці Селянській група гастролерів з Закарпаття (в кількості семеро осіб) спробувала відібрати у жінки сумочку.

Отримавши інформацію про цей факт, один з патрулів муніципальної інспекції відправився на місце події, де і зустріли заявників. Звідти разом із заявниками вони координували роботу інших патрулів інспекції, які, в свою чергу, відправилися на пошуки грабіжників.

Один з патрулів, які зайнялися пошуком нападників, виявив групу з семи осіб ромської національності на Привокзальній площі. Заявники опізнали нападників по фото. Серед підозрюваних більшість виявилась підлітками.

Заявники написали заяву в поліцію. А затриманих працівники Муніципальної інспекції передали екіпажу патрульної поліції, їх забрали в міський відділ поліції для з’ясування всіх обставин справи” – резюмують в муніципальній інспекції.

Читайте також: У Франківську шкільні офіцери затримали чоловіка, який намагався вкрасти металеву огорожу


Like

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...