Like

Від тепер воїни ООС/АТО проходитимуть реабілітацію на базі обласного центру громадського здоров’я. ФОТО

Про це повідомив в.о. генерального директора КНП “Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я” Богдан Левицький. “Реабілітація проходитиме у відділенні лікувальної фізкультури та спортивної медицини, яке...

Про це повідомив в.о. генерального директора КНП “Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я” Богдан Левицький.

“Реабілітація проходитиме у відділенні лікувальної фізкультури та спортивної медицини, яке при реорганізації увійшло до обласного центру громадського здоров’я, – сказав керівник медичного закладу. – Першочергово такий центр  планувався для реабілітації спортсменів, оскільки невелика база, та нам випала така честь обслуговувати і учасників бойових дій”.

Наразі, тільки 25 воїнів зможуть скористатися такою можливістю, а саме ті, в кого вже визначено певну групу інвалідності, та в кого виявлені проблеми опорно-рухового апарату.  Зокрема, відновлення проходитиме в тренажерному залі, масажному кабінеті, на заняттях з інструктором лікувальної фізкультури, кабінеті фізичних процедур тощо.

“Ветеранська спільнота має декілька таких основних напрямків щодо адаптації учасників бойових дій серед яких – психологічна, соціальна, професійна та спортивна/фізкультурна реабілітація, – зазначив голова “Івано-Франківської обласної  учасників та ветеранів АТО” Мирослав Кріль. –  Така співпраця можлива завдяки коштам, які виділила обласна рада. Загалом фінансування було скероване на фізкультурно-спортивне товариство громадської спілки бойових дій, а саме на проведення спортивних змагань серед ветеранів, тому частину цих коштів буде виділено на реабілітацію у центрів громадського здоров’я”.

Голова асоціації сподівається, що на цьому співпраця тільки починається і наступного року більша кількість атовців зможе скористатися такою можливістю.

Читайте також: В Івано-Франківську ДТП: зіткнулися три автомобілі. ФОТО


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...