Like

На прикарпатців, що боргують за доставку газу, подають до суду

З початку року газорозподільна компанія на Франківщині надіслала 50 тисяч досудових повідомлень та подала 2,3 тисячі позовів. Як свідчить статистика, понад 50% боржників, справи...

З початку року газорозподільна компанія на Франківщині надіслала 50 тисяч досудових повідомлень та подала 2,3 тисячі позовів. Як свідчить статистика, понад 50% боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу.

Незалежно від суми заборгованості: чи це кілька сотень гривень, чи кілька тисяч гривень, споживачі, які кілька місяців не сплачують за доставку газу і не пишуть заяву на реструктуризацію боргу – мають усі шанси сплачувати за розподіл у судовому порядку.

Про це інформує пресслужба “Івано-Франківськгазу”.

У цьому переконався мешканець Коломийського району, якому тепер треба сплатити не лише 1,6 тисяч гривень боргу, а й 2,1 тисячі судового збору. Окрім того, доведеться сплатити ще 10% від боргу виконавчій службі. Якщо ж затягуватиме із виконанням рішенням суду – погашенням заборгованості, на боржника чекає заборона виїзду за кордон та обмеження керування автотранспортом. Тож замість 1,6 тисячі гривень коломиянин тепер має сплатити майже 3,9 тисячі.

І таких стягнень боргу в судовому порядку, кажуть в “Івано-Франківськгазі”, – чимало.

“Рекомендуємо не чекати судового рішення та сплачувати за доставку газу вчасно. Якщо споживач не може вчасно оплатити послуги газорозподільної компанії, він може написати заяву на реструктуризацію боргу. Проте ігнорувати борг та досудові попередження не радимо. Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат”, – говорить комерційний директор АТ “Івано-Франківськгаз” Віктор Кедик.

За словами комерційного директора, компанія вимушена застосовувати примусові методи стягнення заборгованості, при цьому не відключаючи клієнтів-боржників від газопостачання. Адже ці кошти вкрай необхідні для обслуговування газорозподільної системи та забезпечення безперебійного газопостачання в опалювальний сезон.

Читайте також: Прикарпатські поліцейські виявили незаконну рубку лісу і крадіжку деревини. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...