Like

Прикарпатець створює скульптури бензопилою. ФОТО

Дерев’яні скульптури бензопилою вирізає прикарпатець Іван Мисюга зі села Нижнів Тлумацького району. Цією справою майстер захоплюється вже три роки. Лавочки, гойдалки, колони – все...

Дерев’яні скульптури бензопилою вирізає прикарпатець Іван Мисюга зі села Нижнів Тлумацького району. Цією справою майстер захоплюється вже три роки.

Лавочки, гойдалки, колони – все це Іван Мисюга виготовляє на замовлення, пише “Суспільне”.

Спочатку знаходжу матеріал, фотографії різні, як би приблизно хотів зробити виріб. Потім ліплю все до купи, малюю ескіз і виходить готовий виріб“, – розповідає майстер.

Найчастіше Іван Мисюга створює тварин та звірів. Для своїх виробів майстер використовує дуб. За його словами, це дерево є твердим, довговічним та легшим в обробці. Зараз Іван працює над гойдалкою у мисливській тематиці. Це – найбільша робота різьбяра.

Свою невелику скульптуру майстер виготовляє за день, з лакуванням – потрібен тиждень. На великі скульптури майстер витрачає іноді більше місяця.

Для мене найцікавіше – це бензопилою обрізати великі деталі, шукати форму і її знайти. Найскладніше – це уже переробляти і доводити до кінцевого результату”, – зазначив Іван Мисюга.

Свої вироби майстер оздоблює фрезами. Готову скульптуру покриває олією-воском та морилкою.

Читайте також: На дорогах Прикарпаття затримали 14 нетверезих водіїв


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...