Like

За цей рік прикарпатці сплатили майже півтора мільйона гривень за місця для паркування

Упродовж десяти місяців цього року до бюджету Івано-Франківщини надійшло 1,3 мільйона гривень збору за місця для паркування транспортних засобів. Зокрема від юридичних осіб надійшло...

Упродовж десяти місяців цього року до бюджету Івано-Франківщини надійшло 1,3 мільйона гривень збору за місця для паркування транспортних засобів.

Зокрема від юридичних осіб надійшло 975,5 тисяч, фізичних осіб – 349,4 тисяч. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, інформує “Галка”.

На Івано-Франківщині діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках провадять 27 платників збору: 15 юридичних осіб та 12 фізичних осіб-підприємців.

Довідково. Ставки збору за місця паркування транспортних засобів встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі до 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються відповідною сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Читайте також: За якістю доріг: Україна піднялась на 20 позицій у світовому рейтингу процвітання


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...