Like

За якістю доріг: Україна піднялась на 20 позицій у світовому рейтингу процвітання

Україна за 2020 рік піднялась на 20 позицій в міжнародному рейтингу “якості доріг” Індексу процвітання. Наразі наша держава посідає 126 місце. Загалом у рейтингу...

Україна за 2020 рік піднялась на 20 позицій в міжнародному рейтингу “якості доріг” Індексу процвітання. Наразі наша держава посідає 126 місце.

Загалом у рейтингу Індексу процвітання Україна посідає 92 місце, що на 4 позиції вище, ніж було у 2019 році. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору. 

“У 2020 році Україна здобула +20 позицій у загальному рейтингу “якості доріг” – наразі займаємо 126 місце. Це означає, що міжнародні експерти й аналітики позитивно оцінюють кроки країни у напрямі розбудови дорожньої інфраструктури”, – мовиться у повідомленні Укравтодору.

Крім цього, Україна покращила позиції в Індексі процвітання за іншими показниками:

  • у рейтингу “Транспорт” країна піднялась на 12 позицій. Відтак займає 73 місце;
  • у рейтингу “Доступ до ринку та інфраструктура” – + 10 позицій. Наразі посідає 77 місце.

Україна на 92 місці серед різних країн за рівнем процвітання

Загалом наша держава займає 92 позицію в The Legatum Prosperity Index (Індексі процвітання). Цей показник вищий на 4 позиції, у порівнянні з 2019 роком.

Натомість якщо порівнювати з 2018 роком, Україна піднялась на 19 позицій серед країн світу.

The Legatum Prosperity Index є оцінкою світового багатства і благополуччя різних країн. Показник враховує економічне зростання країни, рівень освітньої системи, медицини, особистого добробуту та якості життя тощо.

Читайте також: У Микуличині зводять Міжнародний центр зустрічей студентської молоді України та Польщі


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...