Like

Основні роботи з ремонту дороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна виконані. ФОТО

На а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна завершено всі основні роботи. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області. Згідно проєкту поточного середнього ремонту...

На а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна завершено всі основні роботи.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області.

Згідно проєкту поточного середнього ремонту на всій протяжності дороги, км 0+000 – 26+745, влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону та дорожню розмітку, тротуари, кювети, укріплено узбіччя, проведено планування відкосів, встановлено дорожні знаки.

Влаштовано заїзні кишені під зупинки громадського транспорту, посадкові майданчики, технічні смуги, з’їзди з основної дороги із двошаровим асфальтобетонним покриттям.

Окрім цього, обладнано стримувальне бар’єрне огородження біля школи в Березівці. Також за кошти місцевого бюджету встановлено світлофорний об’єкт.

На сьогоднішній день тривають роботи із влаштування автостоянки для короткочасної зупинки громадського транспорту з асфальтобетонним покриттям на км 7+100.

Роботи здійснюються в рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

Фінансування – Державний бюджет.

Підрядне підприємство –  ТОВ «ПБС».

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу на всіх етапах ремонту.

Читайте також: У Крихівцях горів житловий будинок. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...