Калуський міськрайонний суд притягнув до відповідальності жінку, пес якої загриз сусідського півня

Вчора, 26 листопада, суд виніс постанову про притягнення мешканки Калуського району до адміністративної відповідальності за те, що її собака загриз півня сусідки. Згідно матеріалів...

Вчора, 26 листопада, суд виніс постанову про притягнення мешканки Калуського району до адміністративної відповідальності за те, що її собака загриз півня сусідки.

Згідно матеріалів адміністративної справи жінка порушила правила вигулювання собак, що спричинило матеріальні збитки.

У судовому засіданні жінка вину не визнала та пояснила, що в той день складала дрова на подвір”ї: вона почула шум і крик сусідки, але не одразу відреагувала, так як сусідка часто вчиняє сварки та кричить. Через якийсь час дізналась, що собака загриз півня сусідки. Вважає, що це вина сусідки, яка випускає курей зі свого подвір’я. Кури ходять повсюди, в тому числі й по її подвір’ї.

Свідок по справі розповіла, що їхній собака дійсно загриз півня, але це відбулося на нейтральній території.

Дослідивши матеріали справи суддя встановила, що в діях особи міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 154 КУпАП.

“Таким чином, жінку було визнано винуватою та притягнено до адміністративної відповідальності. Призначено стягнення у виді штрафу в розмірі 51 грн. без конфіскації тварини, адже вилучення собаки у їх господаря не відповідає суспільній значимості порушення”, – зазначають у пресслужбі суду.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: 9 Перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком” кличе франківців в онлайн. Що цікавого у програмі?


Gastro If
Gastro If

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...