На Івано-Франківщині вшанували жертв голодоморів. ФОТО

Сьогодні, в останню суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1932-1933 та 1947 років. Долучилися до поминальних заходів і жителі Івано-Франківщини. Так, священнослужителі...

Сьогодні, в останню суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1932-1933 та 1947 років. Долучилися до поминальних заходів і жителі Івано-Франківщини.

Так, священнослужителі обласного центру відправили поминальну панахиду у Меморіальному сквері, участь у якій  взяли представники обласної та міської влади, зокрема заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, громадськість міста. Також учасники заходу поклали квіти до Символічного Хреста, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

У виступах присутніх зазначалося, що через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про Голодомор, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932-1933 років. Але йдеться про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів.

Сьогодні нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв, розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму.

Читайте також: Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору

Категорії
Життя
Новини
Loading...