Прикарпатця, який повторно сідав за кермо напідпитку, притягнули до відповідальності

25 листопада 2020 року постановою судді Коломийського міськрайонного суду 50-річного жителя міста Коломиї притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 3 статті 130...

25 листопада 2020 року постановою судді Коломийського міськрайонного суду 50-річного жителя міста Коломиї притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 3 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це інформує пресслужба суду.

В судовому засіданні встановлено, що водій втретє протягом року вчинив порушення статті 130 КУпАП. Свою вину у вчиненому правопорушенні він визнав повністю.

Згідно постанови суду на особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 40 800,00 (сорок тисяч вісімсот) гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 (десять) років.

“Звертаємо увагу, що алкоголь і кермо – поняття несумісні, в іншому випадку під загрозу ставиться не тільки здоров’я і життя самого водія, але й безпека оточуючих, ні в чому не винних людей. Постанова суду законної сили не набрала”, – йдеться у дописі.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Поліцейські розслідують ДТП у Галичі, де загинув пішохід. ФОТО

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...