У Калуші на коронавірус хворіють 19 вчителів і двоє учнів

Станом на 3 грудня у закладах загальної середньої освіти Калуської громади на самоізоляції у зв’язку з коронавірусною хворобою перебувають 13 класів — загалом 380...

Станом на 3 грудня у закладах загальної середньої освіти Калуської громади на самоізоляції у зв’язку з коронавірусною хворобою перебувають 13 класів — загалом 380 школярів.

Зокрема, на самоізоляції шість класів у ліцеї імені Дмитра Бахматюка, п’ять класів — у п’ятій школі і два класи — в другому ліцеї. Крім того, сьогодні останній день перебування на карантині у зв’язку зі спалахом вітрянки одного класу в сьомій школі, інформує калуське видання “Вікна”.

Станом на 3 грудня на коронавірус хворіють 19 вчителів. Також захворювання підтвердили в двох учнів — першої і п’ятої шкіл.

Загалом у закладах середньої освіти міста 3 листопада у зв’язку з гострими респіраторними захворюваннями були відсутні 582 учні або 7,3% від загальної кількості — це нормальний показник для цього сезону.

Щодо закладів дошкільної освіти, то станом на 3 грудня на карантині через коронавірусну хворобу три групи: по одній — в ДНЗ «Ягідка», «Ластівка» і «Росинка».

Читайте також: На Прикарпатті жертвами вовків стали понад десяток домашніх собак. ВІДЕО

Категорії
Життя
Новини
Loading...