Like

Бракує 55 мільйонів: бюджету Івано-Франківщини загрожує недовиконання

Сьогодні, 8 грудня, в Івано-Франківській обласній раді відбулось засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Депутати, які зібралися цим складом вперше, обговорили...

Сьогодні, 8 грудня, в Івано-Франківській обласній раді відбулось засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Депутати, які зібралися цим складом вперше, обговорили та затвердили ряд бюджетних питань, заслухали звіт про виконання бюджету за 2020 рік та внесли в нього деякі зміни, пов’язані з карантином, пише Галицький Кореспондент

Директорка департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич повідомила, що за 9 місяців цього року до обласного бюджету надійшло 2,386 мільярда гривень доходів що складає 71,4% від затвердженого річного плану. План на цей період виконаний на 97,8%.

Основним джерелом власних доходів, як і раніше, залишається податок на доходи фізичних осіб – це 591 мільйон гривень, що на 45,8 мільйона більше, ніж торік. Основні видатки теж не змінилися – це медицина, освіта і охорона здоров’я. На ці галузі за рік витратили більше мільярда гривень.

“Ми проводимо ряд “перекидань” коштів. Так, наприклад, маємо залишок грошей, які мали бути виділені на перевезення учасників АТО до місць лікування та реабілітації. Але, самі розумієте, карантин – ніхто ніде не їздив. Тож ці гроші перекидаємо на житло для атовців”, – сказав Володимир Корженьовський, директор департаменту соціальної політики ОДА.

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій запитав, яким прогнозується виконання бюджету за цілий рік, адже тенденції є несприятливими. Ірина Мацькевич відповіла, що очікується невиконання 16 мільйонів гривень по загальному фонду, а також 39 мільйонів – по спеціальному. Тобто разом у бюджеті Прикарпаття не вистачить 55 мільйонів гривень.

Читайте також: На Франківщині чоловік підстрелив киянина. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...