Like

Найбільше дітей народжується у Франківську, Коломиї та Надвірній

Станом на 1 грудня з початку року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Івано-Франківської області зареєстровано 10930 немовлят. Найбільше свідоцтв про народження видано у...

Станом на 1 грудня з початку року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Івано-Франківської області зареєстровано 10930 немовлят. Найбільше свідоцтв про народження видано у Івано-Франківську, Коломиї та Надвірній.

Про це інформує Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Найчастіше батьки називали дітей іменами: Олександр, Максим, Данило, Владислав, Матвій, Анастасія, Софія, Анна, Соломія, Емілія. Серед рідковживаних: Вінстон, Джадар, Авдій, Кай, Северин, Натан, Елспет, Беатриса, Іларія, Раяна, Сіяна, Аделаїда.

Нагадаємо, у всіх відділах ДРАЦС Івано-Франківської області можна скористатися комплексною послугою “єМалятко” і за однією заявою отримати до 10 послуг, пов’язаних із народженням дитини, 2 з них є базовими — державна реєстрація народження, за результатами якої видається свідоцтво про народження дитини, та визначення походження дитини.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Сьогодні у Франківську відбудеться концерт з нагоди 275-ї річниці від Дня народження Максима Березовського


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...