У Франківську водій громадського транспорту вдарив і облаяв жінку

В Івано-Франківську водій маршруту № 22 облаяв і вдарив матір семирічного пасажира. Сталося це 22-го грудня о 14:20. Про це Суспільному Карпати повідомила потерпіла Мар’яна Калиняк-Гарматій....

В Івано-Франківську водій маршруту № 22 облаяв і вдарив матір семирічного пасажира. Сталося це 22-го грудня о 14:20. Про це Суспільному Карпати повідомила потерпіла Мар’яна Калиняк-Гарматій.

Жінка із двома синами – семирічним хлопчиком та малюком у візочку – чекали на автобус на зупинці “Бастіон”. Коли він під’їхав, старша дитина зайшла у салон через передні двері.

“Я під’їхала із сином до других дверей. Важко було мене не помітити з візочком. Зайшла у салон якась жінка. Хотіла мені допомогти, проте водій перед носом зачинив двері і рушив. Коли я постукала по склу, він не відреагував і поїхав далі. Я візком його доганяла десь метрів зо 300. У той час син у салоні стояв і казав, що мама звлишилася на вулиці”, – розповідає Мар’яна Калиняк-Гарматій.

Водій зупинився. Жінка підбігла до передніх дверей і спитала: “Для чого ви це зробили? Він не вибачився, почав мене обзивати. Я вивела дитину, а водій продовжував мене лаяти. Я зайшла в салон. Він вирішив, що може підняти на мене руку. Я підійшла до нього. Я вже добре не пам’ятаю, що я йому сказала, що він мені сказав, – це все було на емоціях. Я підійшла до нього впритул і він мене вдарив”.

Мар’яна Калиняк-Гарматій зателефонувала на “102”. Там їй порадили підійти у поліцейський відділок. Заяву жінка напише 23-го грудня.

Суспільне Карпати відстежуватиме цю ситуацію. 23-го грудня кореспонденти спробують отримати коментарі у перевізника та влади з приводу цього інциденту.

Читайте також: Сесія Калуської райради. Територіальним громадам передали бюджетні установи і комунальне майно Рожнятівщини та Долинщини

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...