Like

На Прикарпатті дрібні фермерські господарства отримали дотацію за утримання корів

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що фермерам області виплачено з державного бюджету 1,7 млн грн за утримання корів молочного напряму продуктивності. Про це...

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що фермерам області виплачено з державного бюджету 1,7 млн грн за утримання корів молочного напряму продуктивності.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Також нагадують, що відповідно до пунктів 5 та 113 Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106 (зі змінами) передбачена спеціальна бюджетна дотація на безповоротній основі за утримання корів молочного напряму продуктивності фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі 5 тис. гривень але не більше 250 тис. гривень на одне господарство.

Тому цією підтримкою скористалися виключно фермерські та сімейні фермерські господарства, у власності яких утримується молочні корови.

Загалом дотацію за утримання корів молочного напряму отримали 17 фермерів.

“Виплата дотацій фермерським господарствам за утримання корів стимулюватиме розвиток галузі тваринництва”, – йдеться у повідомленні.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: На Франківщині гасили пожежу в новобудові. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...