Рятувальники Прикарпаття розрізали повалені вітром дерева. ФОТО

У зв’язку із посиленням вітру на території області рятувальники неодноразово надавали допомогу з розрізання дерев, що падали на проїжджі частини доріг чи будинки громадян....

У зв’язку із посиленням вітру на території області рятувальники неодноразово надавали допомогу з розрізання дерев, що падали на проїжджі частини доріг чи будинки громадян.

Про це інформує пресслужба Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Так, 29 грудня о 12:59 в селі Цінева Рожнятівського району працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №8 смт. Рожнятів було розрізано дерево, що впало на проїжджу частину дороги.

О 13.13 в селі Дзвиняч Богородчанського району надзвичайники Державного пожежно-рятувального поста смт. Солотвин надавали допомогу по розрізанню дерева, яке впало на покрівлю магазину.

О 13:15 в місті Надвірна на вулиці Лисенка працівники Державної пожежно-рятувальної частини №11 м. Надвірна надавали допомогу по розрізанню дерева, що впало на житловий будинок.

О 13:25 в місті Надвірна на вулиці Шевченка працівники Державної пожежно-рятувальної частини №11 м. Надвірна розрізали дерево, що впало на проїжджу частину дороги.

Читайте також: У Снятині надзвичайники витягували собаку з закинутого підвалу. ФОТО

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...