Дві автівки, літня кухня та сміття: наслідки пожеж на Франківщині за минулу добу

Минулої доби рятувальники Івано-Франківської області ліквідували 9 пожеж. Про це повідомили в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, навівши список загорянь, що трапилися. Так...

Минулої доби рятувальники Івано-Франківської області ліквідували 9 пожеж.

Про це повідомили в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області, навівши список загорянь, що трапилися.

Так 30 грудня о 12:23 в селі Ганьківці Снятинського району виникла пожежа речей домашнього вжитку в кімнаті літньої кухні. На пожежі отримав термічні опіки власник. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 13:50 в селі Хриплин Івано-Франківської міської ради виникла пожежа сміття та чагарників на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 17:11 в селі Конюшки Рогатинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:34 в місті Коломия на вулиці Довбуша виникла пожежа моторного відсіку легкового автомобіля ВАЗ. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки автомобіля.

О 19:56 в місті Івано-Франківськ на вулиці Млинарській виникла пожежа сміття в контейнері на відкритій території наркологічного центру. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:01 в місті Калуш на вулиці Б. Хмельницького виникла пожежа сміття в контейнері. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:28 в місті Городенка на вулиці Спартака виникла пожежа меблів в кімнаті літньої кухні. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електровитяжки.

31 грудня о 00:36 в місті Калуш на вулиці Коновальця виникла пожежа сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюється.

О 05:24 в селищі міського типу Ланчин Надвірнянського району виникла пожежа гаражу. Вогнем знищено автомобіль “Nissan”, що знаходився всередині будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Циклон Кіра іде в Україну з новорічними дощами та теплом

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...