Нові ціни: з 1 січня в Україні подорожчає оформлення ID-карт і закордонних паспортів

Хто оплатив адміністративні послуги і подав заяви на оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною В Україні подорожчають бланки...

Хто оплатив адміністративні послуги і подав заяви на оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною

В Україні подорожчають бланки для біометричних документів. На оформлення ID-карти або закордонний паспорт українці будуть витрачати більше, повідомляє в Facebook прес-центр Державної міграційної служби.

“Державне підприємство” Поліграфічний комбінат “Україна” з 1 січня 2021 роки змінює вартість бланків біометричних документів. У зв’язку з цим несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон і видів на тимчасове та постійне проживання “, – сказано в повідомленні.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які оплатили адміністративні послуги і подали заяви на оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною.

Особи, які оплатили адміністративні послуги до 21 грудня 2020 року, але не подали заяви на оформлення документів, будуть мати можливість здійснити доплату за оформлення документів по тарифам, які будуть діяти на момент подачі відповідних заяв.

Орієнтовно, оформлення ID-паспорта за 20 днів буде коштувати 363 гривні (до 1 січня 2021 року 345 грн – Ред.), За 10 днів – 489 гривень (замість 471 грн). Оформлення біометричного закордонного паспорта за 20 робочих днів з 1 січня обійдеться в 694 гривні (замість 682 грн). За 3 або 7 днів посилання – 1 046 гривень (замість 1 034 грн).

Читайте також: Поліцейські Прикарпаття оперативно супроводили до пологового будинку автомобіль з породіллею

Категорії
Життя
Новини
Loading...