Жителька Прикарпаття відзначила 100-річчя. ФОТО

Міський голова Андрій Найда привітав Анну Пукіш зі 100-річчям від дня народження. За життєву мудрість і досвід, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 100-літнього...

Міський голова Андрій Найда привітав Анну Пукіш зі 100-річчям від дня народження.

За життєву мудрість і досвід, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 100-літнього ювілею міський голова Андрій Найда та староста села Копанки Мар’ян Бунга привітали довгожительку села Анну Йосипівну Пукіш та вручили їй грамоту міського голови та цінні подарунки, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Анна Пукіш народилася у багатодітній сім’ї Псюків. Одружилась у 1941 році з односельчанином Пукіш Йосипом Йосиповичем, з яким прожила у шлюбі понад 50 років (чоловік помер у 1992 році). Після Другої світової війни пропрацювала понад 40 років у колгоспі.

Як повідомив внук ювілярки Ігор Пукіш, бабуся народила п’ятеро дітей, двоє з яких померли. Анна Пукіш має 10 внуків, 17 правнуків і дві праправнучки. Також народження нових праправнучок довгожителька очікує в січні.

Привітати з ювілеєм пані Анну завітав і фольклорний колектив села.

Доглядом жінки, окрім доньки Ольги, займається також соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Леся Цимбаліста.

Ювілярці побажали святкового настрою, доброго здоров’я, бадьорості духу, турботи від рідних.

Читайте також: Служба судової охорони Прикарпаття отримала від пластунів Вифлеємський вогонь миру. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...