Like

Франківка Ольга Деркачова відзначена у конкурсі малої прози Open World

Другий всеукраїнський конкурс малої прози Open World визначив переможців. Переможцями конкурсу стали Анатолій Марущак з Херсона, киянин Володимир Святненко та представник Харківщини Арсеній Троян, які отримають грошові винагороди в...

Другий всеукраїнський конкурс малої прози Open World визначив переможців.

Переможцями конкурсу стали Анатолій Марущак з Херсона, киянин Володимир Святненко та представник Харківщини Арсеній Троян, які отримають грошові винагороди в розмірі відповідно 10 тисяч, 7500 і 5 тисяч гривень.

Спеціальні відзнаки отримали Ольга Деркачова з Івано-Франківська та Ірина Притика з Київщини — для них передбачені матеріальні заохочення відповідно 3 і 2 тисячі гривень.

“Спецвідзнака журі (хоча вона спочатку не передбачалася, але ми віднайшли можливість відзначити ще один гідний твір): «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш», авторка Ольга Деркачова”, – йдеться на сторінці конкурсу в мережі.

Цьогоріч на конкурс надійшло майже пів тисячі робіт від авторів не тільки з України, а й Канади, Франції, Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Італії та Іспанії. Серед учасників були як відомі автори, так і початківці.

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані в колективній збірці за результатами конкурсів 2019-го та 2020-го років.

Перша збірка вийде у 2021 році, буде представлена в Україні та за її межами. Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам.

Конкурс заснований позаминулого року за ініціативи мистецької студії «Орфей», що діє при Сумському державному педагогічному університеті ім. А. Макаренка, за фінансової підтримки американського мецената Чарльза Аддісона Гоффмана.

Читайте також: Троє калуських борчинь претендують на участь в Олімпійських іграх в Токіо


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...