У Калуші вшанували захисників Донецького аеропорту. ФОТО

В Україні 16 січня вшановують День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких назвали «кіборгами». Цей меморіальний день було встановлено за ініціативою українських військових, які 242...

В Україні 16 січня вшановують День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких назвали «кіборгами». Цей меморіальний день було встановлено за ініціативою українських військових, які 242 дні вели оборону Донецького аеропорту.

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчилися після повного руйнування обох терміналів і диспетчерської вежі аеропорту. В обороні також брали участь волонтери і медики, інформує пресслужба Калуської міської ради.

Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських військових, поранені понад 500. Багатьох із них відзначено державними нагородами, частину – посмертно.

З метою вшанування пам’яті загиблих, у храмах міста проведено поминальні панахиди. Представники влади та учасники  ГО «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України» поклали квіти та лампадки до стенду загиблих та зниклих безвісти в боях на Сході України.

Читайте також: Синоптик повідомила, коли відступлять морози

Категорії
Життя
Новини
Loading...