Like

Кого на Прикарпатті першим вакцинуватимуть від COVID-19

На Івано-Франківщині передбачено створити 19 або 21 мобільну бригаду, які проводитимуть об`їзд і робитимуть щеплення від COVID-19 певним категоріям населення. Про це на брифінгу...

На Івано-Франківщині передбачено створити 19 або 21 мобільну бригаду, які проводитимуть об`їзд і робитимуть щеплення від COVID-19 певним категоріям населення.

Про це на брифінгу в облдержадміністрації повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук, пише Суспільне Карпати.

За його словами, під першу хвилю вакцинації підпадають медики, військовослужбовці та люди похилого віку. Він також наголосив, що вакцинальна кампанія не є примусовою.

“Ніхто нікого змушувати вакцинуватися не буде. Однак, я думаю, що це є доброю панацеєю від того, щоби при повторному інфікуванні організм адекватно відреагував на вірус. Вважаю, що вакцинація – це безпосередньо турбота про здоров’я своє, близьких та рідних”, – сказав головний санітарний лікар області.

Руслан Савчук каже, що вакцину в Україні очікують у другій половині лютого, але не відомо, якою вона буде.

“Я не беруся зараз судити, яка буде вакцина, бо це питання вирішується на рівні держави, але думаю, що вакцина буде ефективна. Перша кампанія вакцинації у світі має позитивний відгук”, – сказав Руслан Савчук.

Читайте також: На Прикарпатті збільшилося виробництво сільськогосподарської продукції


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...