Like

“Прикарпатський соловейко” Михайло Сливоцький відсвяткував “золоте” весілля. ФОТО

Михайло Сливоцький з Калуша, який разом із дружиною Тамарою проживає в Івано-Франківську, відзначив 50-річчя подружнього життя. Ювіляри відзначили поважну подію в сімейному колі, пишуть...

Михайло Сливоцький з Калуша, який разом із дружиною Тамарою проживає в Івано-Франківську, відзначив 50-річчя подружнього життя.

Ювіляри відзначили поважну подію в сімейному колі, пишуть “Вікна”.

Донька ювілярів Ірина Сливоцька оприлюднила в соцмережі архівні світлини одруження батьків.

2020 року кумирові не одного покоління українців з дуже рідкісним солов’їним голосом — унікальним ультраліричним контртенором — сповнилося 76.

Шанувальники української пісні знають і люблять співака як “прикарпатського соловейка”. Цим ім’ям нагородили уродженця калушанина Михайла Сливоцького ще наприкінці шістдесятих років, коли після навчання в Коломийському педагогічному училищі та служби в армії став студентом Івано–Франківського педінституту і вийшов на велику сцену, на телеекрани та в радіоефір.

Він співав на всіх материках планети, крім Антарктиди, навіть в Австралії та Африці є записи його пісень.

Михайло Сливоцький упевнений, що людина народжується з піснею, з нею й живе:

“Дід Іван по Батьковій лінії був співаком від Бога. Не раз казали: коли він заспівав в одному кінці Калуша, його голос було чути аж на другому кінці міста. Передав він той диво–талант моєму Батькові, який виділявся в церковному хорі. Недарма кажуть: пісня допомагає жити. У цьому я переконався на своїй долі”.

Читайте також: Де завтра в Калуші не буде світла? ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...