Карпатському НПП повернули спірні ділянки вартістю 6,4 млн грн

Надвірнянська місцева прокуратура забезпечила виконання судового рішення у справі за позовом прокуратури про скасування рішення органу місцевого самоврядування та витребувала. Надвірнянська місцева прокуратура забезпечила...

Надвірнянська місцева прокуратура забезпечила виконання судового рішення у справі за позовом прокуратури про скасування рішення органу місцевого самоврядування та витребувала.

Надвірнянська місцева прокуратура забезпечила виконання судового рішення у справі за позовом прокуратури про скасування рішення органу місцевого самоврядування та витребувала із незаконної власності цінні ділянки, повідомляє обласна прокуратура.

Йдеться про спірні земельні ділянки вартістю 6,4 млн грн, якими незаконно розпорядилась одна із сільських рад Верховинського району, передавши їх фізичній особі.

Відтак прокуратура через суд скасувала незаконні рішення, визнала недійсними державні акти на право власності та витребувала ділянки у користь держави в особі постійного землекористувача – Карпатського національного природного парку.

Читайте також: Франківськ планує співпрацювати з Румунією

Категорії
Життя
Новини
Loading...