На Вовчинецьких горах встановлять вуличні меблі. ФОТО

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголосив тендер на закупівлю вуличних меблів, які встановлять на Вовчинецьких горах. Очікувана вартість закупівлі – 2 782 521,6 гривень....

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголосив тендер на закупівлю вуличних меблів, які встановлять на Вовчинецьких горах. Очікувана вартість закупівлі – 2 782 521,6 гривень.

Вуличні меблі закуплять та встановлять у рамках впровадження проєкту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» (URBforDAN) в рамках Дунайської Транснаціональної Програми, що фінансується з фондів Європейського Союзу, інформує KURS.

Меблі встановлять на чотирьох ділянках. На одній з них облаштують рекреаційну зону для дітей та велосипедистів. На дитячій території облаштують зону-амфітеатр, яка складатиметься з дерев’яних пеньків та лазанки. Вгорі ділянки планують встановити накриття, яке захищатиме від дощу та вітру, а також слугуватиме місцем для ночівлі у спальниках. У рекреаційній зоні також планують спорудити спортивно-ігровий комплекс та столи з лавками для перекусів та пікніків.

Для роверистів передбачили велонакриття, велостійку та лавки.

На трьох інших ділянках планують облаштувати оглядові майданчики. На першому оглядовому майданчику розташують лавки зі спинками, стаціонарний бінокль та стенд, на якому зображені найвищі вершини Карпат. Також тут буде фотозона у вигляді декоративних дверей.

На оглядовому майданчику №2 облаштують подіум-тераси, на які поставлять столи, лавки та перголу. Тут буде виділена зона, де буде фоторамка з написом “Івано-Франківськ”, де можна робити фотографії на фоні міста. З іншого боку локації поставлять подвійну гойдалку. Від дороги цю зону планують відділити огородженням та паркінгом.

На майданчику №3 влаштують тераси-сходки. Поряд розташована траса для мотоциклістів.

“Загалом на всіх ділянках ми зберігаємо природний вигляд, не втручаючись у її первісний стан. Створюємо всі наші елементи з натуральних та антивандальних матеріалів”, – йдеться в тендерній документації.

Тендер оголошують вдруге. Перший раз він не відбувся через те, що пропозиції подав лише один учасник.

Якщо на тендер знову подадуться менше як два учасники, то замовник має право втретє провести закупівлю за переговорною процедурою – тобто укласти договір без проведення торгів.

Категорії
Місто
Новини
Loading...