Like

На Франківщині побільшало фермерських господарств

За інформацією департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, станом на 1 січня 2021 року в області нараховується 462 фермерські господарства, в тому числі 30...

За інформацією департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, станом на 1 січня 2021 року в області нараховується 462 фермерські господарства, в тому числі 30 створено у минулому році.

Активізація створення фермерських господарств відбулася завдяки реалізації державних та регіональних цільових програм фінансової підтримки розвитку фермерства, проведеній широкій роз’яснювальній роботі спеціалістами департаменту, інформують у пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Із загальної кількості новостворених фермерських господарств – понад 80 відсотків здійснюють господарську діяльність у галузі рослинництва, в тому числі з вирощування нішевих культур, садівництві та ягідництві, з дотриманням технології органічного виробництва.

Формування нових фермерських господарств – це насамперед створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, зростання доходів місцевих бюджетів, добробуту селян та обсягів виробництва сільгосппродукції.

Розвиток фермерства на Прикарпатті є основним сегментом подальшого розвитку аграрного сектору в цілому.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: 7 медалей здобули коломияни на Кубку Києва з грепплінгу. ВІДЕО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...