Like

На Прикарпатті держреєстратора підозрюють у незаконному оформленні права власності на 57 приміщень

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури державному реєстратору однієї із сільських рад області повідомлено про підозру у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованій...

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури державному реєстратору однієї із сільських рад області повідомлено про підозру у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованій системі (ч. ч. 1, 3 ст. 362 КК України).

Встановлено, що підозрюваний, використовуючи документи, що не містили будь-яких фактичних даних, з якими закон пов`язує реєстрацію права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна, безпідставно оформив право власності на 57 житлових та нежитлових приміщень об’єкта нерухомості, розташованого на території м. Івано-Франківська.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється відділом розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в області за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції.

Читайте також: Староста одного з сіл на Калущині сів за кермо трактора, щоб розчистити дороги


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...