Like

Укравтодор і Держтуризм домовилися з українським бізнесом спільно розвивати гірські курорти

Державне агентство розвитку туризму, Укравтодор та українські компанії “Буковель”, “ОККО-Холдінг” та “Боржава Есет” підписали Меморандум про співробітництво щодо розвитку інфраструктури гірських курортів. Підписання відбулось...

Державне агентство розвитку туризму, Укравтодор та українські компанії “Буковель”, “ОККО-Холдінг” та “Боржава Есет” підписали Меморандум про співробітництво щодо розвитку інфраструктури гірських курортів.

Підписання відбулось 24 лютого в межах Всеукраїнського форуму “Україна 30. Інфраструктура”.

Співпраця запланована в рамках реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки та проєкту “Велике будівництво”.

“Ми націлені на об’єднання зусиль органів державної влади та місцевих підприємців, щоб створити сприятливі умови для розвитку туризму як одного з провайдерів покращення економіки України. Особливо це важливо для Карпатського регіону, де розвиток туристичної інфраструктури передбачає насамперед створення робочих місць”, — повідомила голова Держагентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів.

За її словами, згідно з досягнутими домовленостями, Держагентство проводитиме консультації з учасниками туристичного ринку та місцевими громадами. За їхніми результатами, агентство надаватиме Укравтодору конкретні пропозиції щодо поліпшення стану та інфраструктури доріг з урахуванням привабливості та пріоритетності туристичних “магнітів”.

“Дорога до гірських курортів має бути зручною, безпечною і не перетворюватись у ще один елемент екстрим-туру. Ми підтримуємо реалізацію проєкту “Карпатське коло курортів”, яке дасть змогу створити комплексні туристичні продукти в межах регіону: від зеленого туризму до культурних подій світового значення”, — наголосили учасники.

Як наголосив голова Укравтодору Олександр Кубраков, перші результати проєкту вже є – у 2020 році відновлено 67,8 км доріг у межах Карпатського регіону (у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях). Загалом ремонт охопить 248,9 км автошляхів державного значення та 36 штучних споруд.

“Наше спільне завдання — це розвиток туристичної інфраструктури, створення локацій, які відповідають міжнародним стандартам та комфортні для відвідувачів. І завдяки підпроєкту “Великого будівництва” під назвою “Мале Карпатське коло” ми маємо реальні можливості для втілення цих цілей”, — підсумував Олександр Кубраков.

Як раніше повідомив заступник голови ОП Кирило Тимошенко, проєкт “Мале Карпатське коло” є частиною президентської програми “Велике будівництво”. Нові шляхи з’єднають курортні центри у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Читайте також: Поліцейські Івано-Франківщини провели превентивний захід. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...