До кінця року всі охочі отримають вакцину проти Covid – Шмигаль

Всі українці, що бажають отримати щеплення проти коронавірусу, будуть вакциновані до кінця року. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Facebook. «Україна має контрактів на...

Всі українці, що бажають отримати щеплення проти коронавірусу, будуть вакциновані до кінця року.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Facebook.

«Україна має контрактів на понад 30 млн доз вакцини, і ми продовжуємо перемовини. Усі охочі протягом цього року зможуть отримати вакцину, адже це — наш шлях повернення до звичного життя», – зазначив Шмигаль.

Прем’єр нагадав, що цього тижня в Україні стартувала кампанія з вакцинації населення від Covid-19. Щеплення вакциною AstraZeneca/Oxford, що виготовляється на потужностях індійської компанії Serum Institute, зробила вже 3141 людина, пише УП.

Наразі вакцинування відбувається згідно з національним планом, і першими вакцину отримали лікарі на передовій боротьби з коронавірусом. Також 27 лютого почали вакцинувати військових у Луганській області.

Крім того, Мінцифри й МОЗ анонсували запуск із наступного тижня нового проєкту, який дасть можливість записатися до листа очікування на вакцинацію через застосунок або вебпортал «Дія».

За словами Шмигаля, це допоможе уникнути черг і заповнення зайвих папірців.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Влада
Новини
Loading...