На Франківщині з незаконного обігу вилучено партію фальсифікованих алкогольних напоїв. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками управління СБУ, під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області, вилучили з незаконного обігу партію...

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками управління СБУ, під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області, вилучили з незаконного обігу партію алкогольних напоїв незаконного виробництва з марками акцизного податку невстановленого взірця.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 Кримінального Кодексу України, в рамках операції “Спирт”, встановлено що в місті Івано-Франківську здійснюється зберігання з метою збуту, а також збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

За результатами слідчих дій, проведених у гаражних приміщеннях, з незаконного обігу вилучено 4046 літрів фальсифікованих горілчаних та коньячних виробів з марками акцизного податку невстановленого взірця та автомобіль, який використовувався для транспортування незаконно виготовлених підакцизних товарів. Загалом вилучено підакцизних товарів на суму близько 1,5 млн. гривень.

Читайте також: Щоб уникнути адміністративної відповідальності: на Прикарпатті водій пропонував патрульним хабар. ФОТО

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...