Like

Блаженніший Святослав провів робочу зустріч із членами Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

У межах приготування до цьогорічного Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбулася зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава із членами Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ....

У межах приготування до цьогорічного Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбулася зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава із членами Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ.

2 березня 2021 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав провів робочу зустріч із членами Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ. Насамперед Глава УГКЦ виразив слова вдячності Секретареві Синоду владиці Богданові Дзюраху, його заступникові о. Андрієві Хім’яку та працівникам Секретаріату о. Романові Славичу і о. Іванові Вихору за успішну працю та належне приготування синодальних засідань різного рівня. Він, зокрема, наголосив на важливості набутого позитивного досвіду минулого року, коли в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією, більшість Синодальних сесій проводилася у онлайн-форматі, що вимагало додаткових організаційних зусиль та технічних можливостей, інформують у пресслужбі Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ подякував владиці Богданові, якого нещодавно було призначено Екзархом до Німеччини і Скандинавії, за дотеперішнє довголітнє служіння Секретарем Синоду Єпископів та обмінявся думками з присутніми щодо подальшого формату діяльності Секретаріату Синоду. Зокрема Блаженніший Святослав наголосив на важливості і цього року забезпечити якісну підготовку та проведення різних етапів синодального діяння, відповідно до рішень 15 (66) Сесії Постійного Синоду, яка відбувалася минулого тижня у форматі онлайн. В ході обговорення учасники зустрічі опрацювали методологію та основні подальші кроки у діяльності Секретаріату Синоду.

У свою чергу, владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів, від імені усіх присутніх працівників Секретаріату висловив слова вдячності Отцю і Главі УГКЦ за довіру, постійну підтримку та сприяння у діяльності Секретаріатові Синоду, відзначив сумлінну працю кожного члена Секретаріату зокрема та запевнив про щире прагнення усіх розвиватися і покращувати свою діяльність на благо Церкви.

Читайте також: Франківські патрульні продовжують виявляти у водіїв підроблені документи


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...