Юні вихованці «Фламінго» вітали з одруженням колишню учасницю ансамблю

Першою любов’ю в житті цієї красивої нареченої був танець. Маленьку кнопочку, якій лише виповнилося три рочки, тато за крихітну ручку привів в танцювальну сім’ю...

Першою любов’ю в житті цієї красивої нареченої був танець. Маленьку кнопочку, якій лише виповнилося три рочки, тато за крихітну ручку привів в танцювальну сім’ю «Фламінго».

Перші танцювальні кроки, перші па, перші дитячі сльози, коли не все вдавалося одразу, репетиції, які не закінчувалися, але на які летіла щодуху. А потім конкурси, подорожі, виступи, перемоги, гран-прі. Більше 10-ти років Вікторія жила та творила з «Фламінго».

А 3 березня ця танцювальна сім’я  вітала Вікторію та її обранця Михайла з найважливішим і найщасливішим днем в їх житті – з одруженням, повідомляє Калуський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ в Івано-Франківській області, пише «Калуш ФМ».

 «Шановні молодята, нехай цей день залишиться в пам‘яті на все життя. А коли підростуть ваші дітки, дозвольте дідусеві взяти маленьку ручку в свою чоловічу долоню і знову, як і колись з дочкою, відкрити двері невідомого ще для них світу з чудовою назвою  – танець!» – бажають працівник відділу ДРАЦС.

Читайте також: У високогір’ї Карпат очікується значна сніголавинна небезпека

Категорії
Життя
Новини
Loading...