Like

Правоохоронці викрили адвоката на одержанні неправомірної вигоди. ФОТО

Працівники управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з співробітниками слідчого управління обласної поліції та Івано-Франківською обласною прокуратурою затримали адвоката, який одержував від підзахисного гроші...

Працівники управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з співробітниками слідчого управління обласної поліції та Івано-Франківською обласною прокуратурою затримали адвоката, який одержував від підзахисного гроші для нібито вирішення питання з правоохоронцями.

Як встановило слідство, адвокат пообіцяв клієнту, що передасть півтор тисячі доларів слідчим та стороні обвинувачення в його справі. Він стверджував, що обумовлена сума посприяє в обранні підзахисному запобіжного заходу, не пов’язаного з позбавленням волі, а потім допоможе уникнути відповідальності за крадіжку.Щоб убезпечити себе, гроші адвокат вирішив отримувати через посередника.

May be an image of одна або кілька осіб та люди стоять

Правоохоронці затримали обох зловмисників у центральній частині Коломиї після передачі всієї суми. Приватному адвокату буде оголошено про підозру в зловживанні впливом.

Це одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). Слідчі дії тривають.

Читайте також: Рятувальники попереджають про сніголавинну небезпеку у Карпатах


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...