Андрій Бойчук спростував інформацію про те, що в Івано-Франківську відсутні лікарняні ліжка для хворих на COVID-19

Справді на Франківщині складна ситуація із поширенням коронавірусу. У деякі дні кількість нових випадків інфікування доходила до критичної. Про це голова Івано-Франківської ОДА повідомив...

Справді на Франківщині складна ситуація із поширенням коронавірусу. У деякі дні кількість нових випадків інфікування доходила до критичної.

Про це голова Івано-Франківської ОДА повідомив на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Не просту ситуацію загострювала інформація про те, що лікарні переповнені подекуди на 114%. Облдержадміністрація оперативно відреагувала на цю інформацію.

“Ми помітили у статистичних даних, які надають медичні заклади, деякі невідповідності. Для того, щоб вивчити це питання глибше, ми створили відповідну комісію обласної державної адміністрації”, – зазначив Андрій Бойчук.

До неї також ввійшли представники Служби безпеки України та Національної поліції України. Основне завдання, яке отримала комісія – вияснити причину неспівпадіння цифр від медзакладів у різних базах даних.

3 березня комісія облдержадміністрації разом із правоохоронцями пропрацювала весь день. Після перевірки виявилось, що завантаженість ліжкомісць ковідними хворими часто є нижчою, ніж це зазначена.

“Зараз ми не хочемо робити голосних заяв. Але, зважаючи на отримані дані, обласна державна адміністрація та правоохоронні органи проведуть перевірки по всіх закладах охорони здоров’я, які надають допомогу хворим з коронавірусом, щоб побачити реальну картину заповнення ліжкомісць по області”, – підсумував Андрій Бойко.

Читайте також: Андрій Бойчук зустрівся із представниками малого бізнесу

Категорії
Влада
Новини
Loading...