У мобільний госпіталь на Прикарпатті доставили першого пацієнта

У мобільний госпіталь, що знаходиться на території Богородчанської центральної районної лікарні, сьогодні доставили першого пацієнта. Про це кореспондентам Суспільного розповів директор КНП “Богородчанська ЦРЛ” Іван Коляджин....

У мобільний госпіталь, що знаходиться на території Богородчанської центральної районної лікарні, сьогодні доставили першого пацієнта.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор КНП “Богородчанська ЦРЛ” Іван Коляджин. За його словами, зараз у лікарні зайняте 231 ліжко з 250.

“Лікарня заповнена. Починаємо заповнювати модулі, тому що на Прикарпатті ситуація погіршилася. І запрацював мобільний госпіталь, щоб трохи розвантажити область. Швидка допомога повідомлена. А ті ліжка, які залишилися в лікарні, – на випадок, якщо хворим, які лікуватимуться в модулях, стане гірше. Тоді їх можна буде перевести”, – розповів Іван Коляджин.

Направлятимуть пацієнтів до госпіталю, за словами Івана Коляджина, і сімейні лікарі, і карети швидкої допомоги. У додатково розгорнутих модулях працюватимуть вісім бригад медиків. Усі вони – працівники Богородчанської центральної районної лікарні.

Читайте також: Франківець Роман Сорока готується створити найбільший в Україні шкварок

Категорії
Життя
Новини
Loading...