Двоє талановитих прикарпатців вибороли ІІ місце на Міжнародному фестивалі

Талановитий дует Брошнів-Осадської ДШМ імені Володимира Івасюка у складі Альбіни Худик та Святослава Хріновського стали Лауреатами ІІ премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Підкори сцену!”...

Талановитий дует Брошнів-Осадської ДШМ імені Володимира Івасюка у складі Альбіни Худик та Святослава Хріновського стали Лауреатами ІІ премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Підкори сцену!” (м. Київ) у номінації «інструментальне мистецтво» (фортепіано) у першій віковій категорії.

Про це інформують на сторінці Брошнів-Осадської ТГ.

Діти просто заворожили чуттєвою грою на фортепіано компетентне журі та гідно представили Брошнів-Осадську ТГ серед юних обдарувань.

“Вітаємо із успіхом талановитий дует! Дякуємо викладачці Світлані Анатоліївні Хомич за професійну підготовку учнів та прищеплення їм любові до музики, а юним піаністам Альбіні і Святославу за наполегливу і результативну щоденну працю, за прикладені зусилля та самовіддачу, вагомий внесок у розвиток пісенного мистецтва нашої громади. Бажаємо високих досягнень, цікавих творчих ідей, незабутніх феєричних виступів та нових перемог! Хай вам щастить!”, – йдеться у дописі.

Читайте також: Калушанки перемогли у всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва “Solo Classic”

Категорії
Культура
Новини
Loading...